Menu

Aidat almayan kredi kartları

PAYLAŞ!

Milyonlarca kredi kartı kullanıcısının merak ettiği bir soru aslında bu. Yıllık aidat almayan kredi kartları var mı? varsa hangi bankada ? nasıl alırım şartları nedir vs vs gibi sorular gece uykunuzu kaçırıyorsa doğru yerdesiniz.

Aslında sorgulamanız gereken en önemli soru şu yıllık kart aidat ücretlerinin yasal olup olmadığı, kredi kartını kullandığınız bankaya yeteri kadar para kazandırdığınız halde banka neden aidat almayan kredi kartları doymuyor neden daha fazlasını istiyor. Bu ücretin hiçbir şekilde yasal bir dayanağı olmadığını biliyor muydunuz?

Aslında bütün bankaların aidatsız kartı mevcut. (yasal zorunluluk) ama sizler için tavsiye niteliğinde bir liste oluşturduk.

Enpara.com (Şiddetle tavsiye ediyorum.)
KuveytTürk – Sağlam Kart
Eğer yaşınız müsaade ediyorsa Bonus Genç

Şahsım adına geçmiş dönemlerde hiçbir şekilde kart aidatı ödemedim. Kendimce aidat almayan kredi kartları şöyle bir çözüm yolu oluşturdum banka tarafından şahsıma herhangi bir yıllık aidat yansıtırlar ise, bankayı arayıp bu ücretin geri iade edilmesini aksi halde kartımı iptal edeceğimi söylüyorum. Sağ olsunlar kırmadan işlemi iptal edip tahsil edilen ücreti hesabıma geri yatırıyorlar. Çünkü banka için yıllık aidattan daha önemliyim 🙂 Sizlerde öylesiniz…

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir