Menu

Facebook zaman tüneli silme

PAYLAŞ!

Facebook’taki eski gönderilerinizi bir kaç tık ile temizleyebilirsiniz. Oldukça kolay olan Facebook zaman tüneli silme işlemi için yerine getirmeniz gereken bir kaç adım var. “işin arkasında CIA varmış aga” diyerek yaptığınız eski paylaşımlardan rahatsız oluyorsanız ve bu paylaşımları tek tek silmek sizin için bir işkenceye dönüşüyorsa hiç merak etmeyin.

Facebook zaman tüneli temizleme

Google Chrome > Uzantılar > Paketi açılmış uzantı yükle.. > Aşağıda linkini verdiğimiz uygulamayı klasöre çıkartın ve seçin ardından tamam deyin.

Facebook üzerinde Profil sayfanıza giderek uzantıyı etkinleştirin. Bu uzantı size zaman tüneli üzerinde silmek istediğiniz tarih aralığını soracaktır. İstediğiniz tarih aralığını girdikten ve son kontrolleri Facebook zaman tüneli silme yaptıktan sonra uzantının koşullarını kabul etmelisiniz. Ardından uzantı hızlı bir şekilde Facebook zaman tüneli geçmişini temizleyecektir. Bu işlemler devam ederken arkanıza yaslanın, Facebook zaman tünelinizi silince sizi uyaracaktır.

Önemli not: Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce lütfen facebook dil ayarlarınızı ingilizce olarak değiştirin. Aksi halde uzantı verimli bir şekilde çalışmayacaktır.

Önemli not: Uzantı işinizi gördükten sonra hemen silin. Aksi halde reklamlara karşı mücadele vermeniz gerekebilir.

Uzantı linki: http://dosya.co/tgq9nt6oklb6/Facebook_TimeLine_Cleaner.zip.html

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir