Menu

GearBest’ten alışveriş nasıl yapılır

PAYLAŞ!

Fiyat / Performans ürünler kategorisinde GearBest’ten alışveriş nasıl yapılır sıklıkla adını duyduğumuz GearBest Türk müşterileri için oldukça samimi kampanyalar yapmaya devam ediyor. Genellik elektronik sigara sevenlerin sık sık uğradığı bu e-ticaret sitesi resmi olarak Türkiye üzerinden sipariş almaya başladığını duyurdu.

Bana göre oldukça iyi bir hizmet veren F/P bakımından gayet uygun görünen çin menşeli bir web sitesi. Unutmadan çoğu yurt dışı sitesinde olduğu gibi bu sitede arada bir müşteriye yalan atılabiliyor. Örneğin “5-6 iş günü içerisinde mutlaka kargolarız.” veya “bu ürün stoklarımızda mevcut.” dedikleri ürünler için sizleri bir ay oyalayabiliyorlar. Bazı bazı gönderdiğiniz geri bildirimlere ürünü inceliyoruz vs. gibi çok sağlam yalanlar GearBest’ten alışveriş nasıl yapılır da atarak sizi elde tutmaya çalışabiliyorlar. Pamuk şeker gibiyim kimse beni dinden imandan çıkartamaz diyorsanız bu site üzerinde çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Her alışveriş sitesinde olduğu gibi GearBest üzerinde de sorun yaşayabilirsiniz.

GearBest’ten alışveriş nasıl yapılır

Not: Aşağıdaki görsellerde; ürünün kargoya veriliş tarihinden tutun stok bilgisinin detaylarının nereden öğrenileceği görsellerle detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Siparişlerinizi oluştururken uzun zaman istediğiniz ürünün gönderilmesini beklememek ve duvarlara kafa atmamak adına, lütfen bu uyarıları dikkate alın.

gearbest alışveriş nasıl yapılır

Göndermek: 19 Kas-22 Kas. (Ürünün Kargoya Veriliş Tarihi.) Hemen altında ürünün Stok durumunu gösteren 011 ürün kaldı ibaresini görebilirsiniz.

Sepetteki ürünleri satın almak ve adres işlemlerini eksiksiz şekilde tamamlamak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Şu adımları izleyebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünü Sepete ekledikten sonra sepete gidip, “proceed to checkout” butonuna basın.

(*işlemlerin devamı görsel üzerinde anlatılmıştır.)

gearbest ürün nasıl alınır

Bu zamana kadar GearBest deneyimlerim oldukça olumlu geçti. Bundan sonraki süreci bu yazıyı güncelleyerek sizlere aktaracağım.

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir