Menu

Kargo anlaşması için istenen belgeler

PAYLAŞ!

E-ticarette kargo anlaşması için istenen belgeler, internet üzerinden yapılan satışlar için oldukça önemli bir konudur. Eğer şirketiniz için satış faaliyetlerini daha ileri bir düzeye taşımayı düşünüyorsanız kargo anlaşması için istenen belgeleri bir araya getirmeniz gerekiyor.

Satacağınız ürünlerin üzerindeki en büyük etkenlerden biriside kargo fiyatlarıdır. Site üzerinden alışveriş yapacak müşteriler kargo fiyatlarını da hesaba katarak alışveriş yapacaktır. Müşterileriniz için kargo fiyatlarını minimuma düşürebilirsiniz. Yapacağınız e-ticaret kargo anlaşmaları için şirketinize en yakın şubeleri tercih etmelisiniz. Kargo fiyatları gönderilecek ürünlerin ağırlık ve boyut bilgilerine göre belirlenecektir.

kargo anlaşması için istenen belgeler

kargo anlaşması için istenen belgeler

Kargo anlaşması için istenen belgeler

Vergi levhası, imza sirküsü, imza atana ait kimlik fotokopisi, oda kayıt belgesi ve ticari sicil belgeniz kargo anlaşması için istenen belgelerdir. Bu belgeleri tamamladıktan sonra ortalama olarak 1-2 gün içinde işlemleriniz bitmiş olacaktır.

Önemli: Eğer firmanız şahıs işletmesi ise oda kayıt belgesi ve ticari sicil gazetesine gerek kalmıyor. Kimlik fotokopisi, imza beyannamesi ve vergi levhanız kargo anlaşması yapmak için yeterli olacaktır.

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir