Menu

Sevgililer gününde ne alınır

PAYLAŞ!

14 Şubat sevgililer gününün yaklaşmasıyla birlikte birçok birey sevgilisini mutlu etmek için farklı fikirler arayışına girdi. Sevdiğinize özel bir gün yaşatmak ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır. Sevgililer gününde ne alınır sorusu oldukça gereksiz bir soru.

Size bir sürü öneri verebilirim bunların başında pırlanta al, araba al, çiçek al, partneriniz de eksik olan bir şeyi alın veya çok sahip olmak istediği bir şey. Bu hediyeyi alırken şunu düşünün buna sahip olduğunda gerçekten mutlu olacak mı? Onun için değerli bir hediye seçin. Sürekli kullanacağı bir şey işe yaracaktır. Sevgiliniz için işe yarar ve faydalı bir hediye olsun. Bir hafta sonra kıyıya köşeye atacağı bir süre sonrada tozlanacak ve en sonunda çöp kutusunun yolunu ele alacak bir hediye olmasın. Alacağınız hediye sevgilinizin işini görsün.

Şimdi diyeceksiniz ki çok genel konuştun. Ne alayım?

Sevgilinizi ben tanımıyorum. Yaşı kaç, hangi işle meşgul, hobileri neler, en çok nerede vakit geçirmeyi sever, eksikleri neler vs uzar gider. Eminim ki siz onu çok iyi tanıyorsunuz. Ne alsanız sevinir, en çok nereye götürseniz unutamayacağı bir gün yaşar vs. Bütün bunları düşündükten sonra sevgiliniz için güzel bir hediye bulabilir veya ona unutamayacağı bir gün yaşatırsınız. Genelde sizi masrafa sokmamak için düşünmen yeter vs bahaneler bulurlar. Ancak düşünmeniz yetmez. En iyisini düşünmeniz gerekir 🙂 Kadınlar böyle 😐

Sevgililer gününde ne alınır

He siz hala bulamadınız mı olsun benim sizler için ilginç, dikkat çekici veya farklılık yaratacak birkaç hediye önerim olacaktır. Kara kalem çalışması, birlikte güzel bir an yaşatacak dilek balonu, pahalı bir kolye, güzel bir çanta, Apple markalı bir telefon ve tablet sevgilinizi mutlu edecek hediyeler arasında yer alabilir.

Ya  bunlar hep para tuzağı hepsi amerikanın oyunu deyip, sevgilinizi mutlu edecek hiçbir faaliyet de yapmayabilirsiniz. Sizinde 14 şubat sevgililer günü için ilginç, farklı ve dikkat çekici planlarınız varsa bizimle yorum olarak paylaşabilir diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

Unutmayın! güzel insanlar, güzel sevilir 🙂

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir