Menu

Ukrayna’ya gideceklere tavsiyeler

PAYLAŞ!

Hayatında ilk defa risk alıp Ukrayna’ya gidecekler muhtemelen Google Ukrayna’ya gideceklere tavsiyeler üzerinden bu yazıya erişti. Öncelikle söylemem gereken şey eğer bu ilk yurt dışı deneyiminiz ise Makedonya ya da Bulgaristan’dan başlayın. Ukrayna bildiğiniz şampiyonlar ligi sizi üzerler.

Yurt dışı dendimi insanın aklına gelen ilk şey kalacak yer olur. Eğer kalacak yer bakıyorsanız Dobovo veya Booking’den ev bakın Kiev’e gidecekseniz Khreschatyk caddesi üzerinde evinizi kiralayın. Khreschatyk caddesi konumu nedeniyle her yere yakın. Nargile gibi alışkanlıklarınız Ukrayna’ya gideceklere tavsiyeler bulunuyorsa Par Bar Loft ihtiyacınızı karşılar. (ittirmezler.) Bu cadde üzerinde bulunan Turkish House yemekleri ve nargilesiyle sizi sizden alabilir. Asıl önemli olan Turkish House tuvaletlerinde taharet musluğunun var olması. Bildiğiniz gibi taharet musluğu Avrupa’da hiç bir yerde yok.

Yemeği anladık birazda eğlenelim.

Coyote Ugly var mekan olarak nezih bir yer. Öğrenci dolu olduğu için millet olarak kız düşürme oranımızın yüksek olduğu bir yerdir. Carabian adlı mekanda ise daha olgun tiplere maruz kalabilirsiniz bu mekanın fiyatları oldukça iyidir. Ancak herkes kendini satma peşindedir. Dikkat etmenizde fayda var. Siz siz olun yaşını başını almış olgun bayanlardan biraz uzak durun 27 yaş üstü bayanlarla herhangi bir mekana gitmeyin.

Ukrayna’da taksilerden uzak durun çok güzel kitlerler. Ayak basar basmaz Lifecell‘den bi’ hat çıkartın. Yanınızda para birimi olarak dolar götürün. Bu doları şehir merkezinde rahatlıkla bozabilecek yerler bulursunuz.

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir