Menu

Üniversitede para kazanma yöntemleri

PAYLAŞ!

Üniversitede para kazanma yöntemleri Taşı sıkıp suyunu çıkartan, kendi harçlığını çıkartarak hem ihtiyaçlarını hem de eğitimini layıkıyla sürdüren binlerce hatta onbinlerce üniversite öğrencisi bulunuyor.

Yeni üniversite hayatına atılacak olan ya da eğitimine devam eden öğrencilerin param yok ne yapabilirim sorusuna cevap niteliğinde olacak bir yazı kaleme aldık. Oldukça ağır Üniversitede para kazanma yöntemleri şartlarda geçen üniversite yılları barınma, okul, yol, yemek derken içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Eğer sizde üniversitede para kazanmanın yöntemlerini arıyorsanız tamda sizlik!

Üniversitede para kazanma yöntemleri

Üniversitede para kazanma yöntemleri

Özel ders vermek

Üniversitede yıllarında öğrendiğiniz bilgileri yeni nesillere aktarabilirsiniz. Eş, dost, akraba ve tanıdıklarınızın çocuklarına özel ders verebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kendinizi tanıtmak!

e-ticarete atılmak

Zorlu ve sorunlu geçen bu yıllarda para kazanmak için e-ticaret yapabilirsiniz. Örneğin Üniversitede para kazanma yöntemleri webmaster forumlarında 100 kelimesi 1,5 tl’den başlayan fiyatlarla içerik üretebilir ve çok kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Ders notunu satmak

Eğer sizde bir inekseniz ve intikam almak istiyorsanız bu yöntem tamda size göre. Okulda oldukça sosyal olan öğrencilere notlarınızı satıp para kazanabilirsiniz.

Herhangi bir iş bulmak

Çevrenizdeki bazı kafeler hak ettiğiniz maaşı sizlere verip sizi önemsiyor, ancak bazı kafeler ise benim fiyatım bu ister çalış ister çalışma deyip değer vermiyor. Maaşı güzel bir kafede part time olarak işe başlayabilirsiniz. Dersleri aksatmamak için işe başlamadan önce giriş çıkış saatlerini kesin olarak konuşmalısınız.

Blog açmak

Günümüzde öğrenciler tarafından en çok tercih edilen para kazanma yöntemlerinden bir tanesidir. Eğer yeterli vaktiniz varsa uzman olduğunuz konular üzerine blog açabilir, binlerce kişiye yazılarınızı Üniversitede para kazanma yöntemleri okutabilirsiniz. Örneğin arabalar konusunda yeterli bilgi ve birikime sahipsiniz hiç durmayın, hemen bir blog kurarak yazmaya başlayın.

Umudunuzu yitirmeyin

Eğer işler yolunda gitmiyorsa üzülmeyin, her zamanki gibi anne ve babalarınız yardıma koşacaktır. Anne ve babalarınız için hatta abla ve abileriniz için a,b,c planları oluşturup zor durumda kalınca aramalısınız.

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir