Menu

WhatsApp silinen mesajları okuma

PAYLAŞ!

WhatsApp silinen mesajları okuma artık sanıldığı kadar zor bir eylem değil. Silinen mesajları nasıl okuyacağınızı detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Dünya üzerinde en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp silinmiş mesajlar konusunda oldukça titiz.

WhatsApp silinen mesajları okuma

Eğer sevgiliniz mesajları sildiyse veya siz yanlışlıkla önemli mesajları sildiyseniz endişelenmeyin. Size veya yakınınıza gönderilip silinen mesajları okumanın oldukça basit bir yöntemi bulunuyor.

Silinen mesajların okunabilmesinin tek nedeni aslında kullandığınız WhatsApp silinen mesajları okuma cihazın işletim sisteminde yer alan ufacık bir açık. (WhatsApp bunu kapatabilir ki yakında yeni bir güncelleme gelecektir.) Şimdilik sadece Android işletim sisteminde işe yarayan bu uygulama yakın zamanda iOS işletim sistemini kullanan cihazlar içinde geliştirilecektir.

Yapmanız gereken tek şey Play Store’a giriş yaptıktan sonra Notification History adlı uygulamayı indirmek. İndirme işleminin hemen ardından Notification History adlı uygulama sizin bildirim geçmişinizi tarıyor. Silinen WhatsApp silinen mesajları okuma bildirimleri size tek tek gösteren bu başyapıt işini hayli iyi yapıyor. Bu sayede size veya bir yakınınıza gönderilen tüm mesajlardan silinenler de dahil haberiniz olmuş oluyor.

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evanhe.nhfree&hl=tr

PAYLAŞ!

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir