Menu

WordPress AdBlock engelleme eklentisi

PAYLAŞ!

Adblock birçok internet tarayıcısı için geliştirilen gün geçtikçe kullanımı artan ziyaret edilen site üzerindeki reklamları büyük oranda engelleyen bir uygulama.

Bu uygulama web site sahibi arkadaşların kazançlarının büyük ölçüde düşmesini sağladı. Piyasa öldü. Tabii bunu gören webmaster’lar karşı atağa geçerek bu uygulamanın önüne geçecek bir şeyler yapmak konusunda hem fikir oldu. Türk yazılımcı arkadaşımız Mustafa Küçük tarafından geliştirilen bir uygulama bu dönemde sizlerin yanında olarak yardımcı olmayı amaçlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan WordPress AdBlock engelleme eklentisi gereksiz ayarlar yapmadan kolay bir şekilde kurulum yapabilme olanağı sağlıyor. Mustafa küçük tarafından yapılan testlere göre bütün tarayıcılarla uyumlu olarak çalışmakta ve sürekli olarak güncellenerek konumunu korumakta.

Bu eklentiyi WordPress kurulu siteniz üzerinden veya FTP aracılığı ile yükleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Sizi üzmeden hemen işe koyulup çalışmaya başlayacaktır. Eklenti ayarları kendi menüsünden kolay bir şekilde ayarlanabilir. Bu ayarları özelleştirebilirsiniz.

Yükleme
Eklentiyi kurmak için lütfen şu adımları izleyin.

Wp-Adblock-Dedect klasörünü /wp-content/plugins/ dizinine yükleyin.

Eklentiyi etkinleştirmek için WordPress admin paneli> Eklentiler> Yüklü eklentiler bölümünden yüklediğiniz eklentiyi etkinleştirin.

Eklenti Sayfası: https://tr.wordpress.org/plugins/wp-adblock-dedect

PAYLAŞ!

bir yorum
  1. Ali Ekim 28, 2017 / Cevapla

cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir